Need on

mEIE TOOTED

Toodetest

Ludox RMS sEERIA EHITUSPLAADID

Ludox ® RMS – tugevdatud magneesium silikaat on ainulaadne, mittepõlev, suurepärase ilmastikukindluse ja suure tugevusega ehitusplaat, mis on hallitus-, seene- ja termiidikindel. Seda saab kasutada sise- ja välitingimustes mitmesugusteks otstarveteks, sealhulgas seinte ja lagede, palede katmiseks, keraamilise plaadi alustahvliks, räästalaudiseks, põranda aluskihiks, dekoratiivkatete aluspinnaks, välisseinte ja fassaadi kattekihiks, samuti tuletõkkeuste jms tarvis.

Ludox RMS on magneesiumipõhiste plaatide väljatöötamisel teerajajaks ning selle koostise ja toorainete kvaliteet on Hiina teadaolevate tootjatega võrreldes pretsedenditu. Meie plaatide koostisse kuuluvad MgO, CaCO2, MgCl, looduslikud silikaadid ja muud anorgaanilised ained, mis on inimtervisele ohutud ning 100% asbesti- ja formaldehüüdivabad. Kokkupuutel tulega on plaat mittemürgine ja lõhnatu, samuti suurepärase tulekindlusega.

Ludox RMSi on ISO, BS EN, ASTM , CNS ja GB standardite kohaselt testinud ja heaks kiitnud juhtivad sõltumatud testimisorganisatsioonid üle maailma. Plaati toodetakse erinevates paksustes ja standardmõõtudes. Plaadi pind on valge ja sile, samas kui tagakülg on kare, mis on ideaalne katmiseks erinevate dekoratiivkatetega, nagu tapeet, spoon, kõrgsurvelaminaat jne. Pinda saab värvida, lamineerida, dekoreerida, krohvida või pihustatava värviga katta, et saavutada kivipinda meenutav tulemus.
täna laos saadaval tooted

Tuletõkke ehitusplaadid

Ludox RMS tuletõkkekonstruktsioonides kasutatav seinade-ja lagede ehitusplaat mis kaitseb ehituskonstuktsiooni tulekahju korral.

Täna laos on järgnevad ehitusplaadi paksused : 9x1200x2700mm ja 12x1200x2700mm.

Toodet võid kasutada siseviimistlusplaadina ja tuletõkkeplaadina.

Helisiolatsiooni summutamise suurendusega ehitusplaat 18x600x2400

Survele ja helile vastupidav

Kõrvalolev pilt on valmistatud trepp ehitusplaadist 18x600x2400mm

Kliendid kiidavad toodet tema vastupidava omaduste poolest.

Toode on hea heliisolatsiooni pidamisvõimega mis summutab naabrite müra sinu kodus seinades nii, Sina naabrite kisa ja lärmi ei kuule.

Ehitusplaat peab vastu survetugevusele tema peal käies. seepärast soovitamegi toodet kasutada põrandate ehitamisel.

Toode on hea tuletõkke omadusega pidades tules vastu alates EI120 minutit.

Toote parameetrid on 18x600x2400.

Värvuselt kollanevalge, sisaldab saepuru osakesi. 

en_USEnglish