[:et]Lõikamise teenus[:]

[:et]

 

Puitplaat materjalide, mgo materjalide lõikamise teenus

Puitplaat materjalide, mgo materjalide lõikamise teenus

Ludox Plus Oü saaagimise teenus võimaldab klientidel lõigata kerge vaevaga plaate vastavasse mõõtudesse mis on klientidel projektides antud. Saagimise teenuse osutamisel kasutatakse saagi  Formula s 40. Saag mis on mõeldud puit ja plaat materjalide lõikamiseseks.

squadratrice-sega-circolare-formula-minimax-scm-s40-482x392

Kirjeldus

Formula S 40 tüüpi saega on võimalik lõigata millimeetri täpsusega. Sael on olemas tugi latid mis hoiavad paigal plaate ning on omakorda mõõdupuuks, et lõigata plaate kiirelt ja täpselt. Sael on olemas mitu sentimeetri mõõdulinti mis võimaldab plaate lõigata nii pikkusesse kui ka laiusesse kiirelt ja täpselt.

Saag on spetsiaalselt mõeldud plaat tüüp materjalide lõikamiseks. Lõikab puitmaterjale kui ka mgo tüüp materjale. Kliendil on võimalik tuua oma materjali meile lõikamiseks.

Eelised

  • Profesionaalne meeskond.
  • Kiire töö.
  • Täpne töö.
  • Rahulolu tagatud.
  • On olemas ladustamise pind.
  • On olemas tasakaalu tõstuk.


Ludox Plus Oü lõikamise meeskond on kiire ja professionaalne . Töö valmib kiirelt ning täpselt.Tagame kliendile rahulolu. Maksimaalne kadu võib olla 1-2 mm. Oleme lõiganud plaate teistele klientidelegi ning neilt on tulnud tagasi ainult positiivset tagasisidet ning on jäädud teenuse osutamise kvaliteediga väga rahule.

Plaate lõigatakse vastavalt projektile

Teostame lõike töid vastavalt kliendi soovitud mõõtudesse. Tööaeg ja kiirus ja töö valmidus sõltub töö mahust. Väiksemad tööd valmivad päevaga, suuremad tööd valmivad 7 -14 tööpäeva jooksul.  Suurematel tööde mahtudel hind kokku leppel. Küsi pakkumist juba täna !

 

Lae all pdf Siit :Ludox Plus OÜ saagimise teenus.pdf

[:]
en_USEnglish