On Teil küsimusi?

Korduma kippuvad küsimused

Jah,Ludox Plus OÜ ehitusplaadid on tulekindla omadusega, 9mm ehituplaadiga konstruktsioonis saavutad tulekindluse alates EI 60 minutit 1 kihiga konstruktsioonis. 12mm ehituspaat tagab tulekindluse konstruktsioonis 1 kihiga alates EI 120 minutit. 18mm ehitusplaat tagab konstruktsioonis alates EI 120 minutit ja EI 180 minutit tuleskindlust.

Tutvuge konstruktsiooni joonistega testide ja sertifikaatide leheküljel. Leiate menüüst.

Soovitame kasutada ehitusplaatide kinnitamiseks roostevabastterasest kinnitus kruve koonulisepeite peaga. Ehitusplaatide kinnitusk arkassi soovitame kasutada metallkarkassi. Miks? Just seetõttu, et puitkarkass hakkab niiskemates tingimustes mängima. See tõttu võivad tekkida hiljem peale plaatide paigaldust konstruktsioonidesse praod. Kõige nõrgemad kohad on vuugivahed.
Plaate võite kinnitada ka liimimise teel. Selleks on erinevaid liimhermeetikud mida võib kasutada. Tuletõkke rakendustesse tuleb kasutada tulekindlaid vuugitäiteid. Niiskematesse tingimustesse tuleb kasutada niiskuskindlamaid vuugitäiteid.

Ludox Plus OÜ ehitusplaate saab lõigata käsisaega, vurrsaega, paberi- ehk vaibanoaga kuni 20mm ehitusplaati.

Ludox ehitusplaadid on järgi testitud ning testi tulemusel ehitusplaadid märjak saades pulbriks ära ei lagune ning kuivavad ära.

Ludox ehituplaatide 1m2 kaal on võrdne vastavalt plaadi paksusele. Ehk 9mm plaat kaalub 32 kg. 12mm plaat kaalub 39kg. Plaadi kaalu valem on järgmine paksus korda plaadi pindala saamegi ehitusplaadi kaalu.

en_USEnglish