Tulekindlad ehitusplaadid

Ludox RMS

Tuletõkke rakendustes kasutatav ehitusplaat sobib kasutatda alusplaadina kui ka viimistlusplaadina. Laos saadaval 9x1200x2700 ,12x1200x2700mm.Ehitusplaadi pindala on 3,24m2.Tulekindlus alates EI 60 minutist.

Küsige lisainformatsiooni julgesti.

Ludox RMS põrandaplaat

Ludox RMS põranda ehitusplaat. Ehitusplaat on parameetrite poolest kitsam ning paksuselt on ta paksem. Ehitusplaat on ka tulekindlate omadustega ning on tulekindlusega alates EI 120 minutit. Ehitusplaat on väljapoolt siledama pinnaga ning teiselt poolt on tema pind poorsem ja karedam. Ehitusplaadi parameetrid on 18x600x2400mm.

Ehitusplaati võib kasutada ka tulekindlate rakenduste ehitamisel.

Ludox ripplaeplaat

Elegantse välimusega Ludoxi ripplaeplaat muudab Teie lae ilusaks ja säravaks. Ripplaeplaat on laos saadaval erinevates mõõtudes. Ludoxi ripplaeplaati katab valge pvc kate. Ripplaeplaat on pestava omadusega ega karda niiskust ja vett. Sobib kasutada niiskete- ja märjade ruumide laes.

Ludox ehitusplaadi kinnitamine

Ludox Plus OÜ tulekindlad ehitusplaadid on valmistatud looduslikest mineraalainetest. Tulekindlad ehitusplaadid tagavad tulekindlad seinad ja tulekahjudest vabama ning turvalisema kodu, kontori või mis tahes hoone.
Ludox Plus OÜ ehitusplaadid ei hallita ega kahjusta inimese tervist.
Turvalisema ja tervislikuma koduja hoonete nimel !
Ludox Plus OÜ meeskond.

Tulekindel valik !

en_USEnglish